More Website Templates @ Templates.com!


O naszej firmie

Firma nasza powstała 2009 roku. Od tamtej pory z sukcesem zajmuje się serwisem i realizacją projektów przemysłowych z zakresu automatyki. Główną specjalizacją naszego zakładu jest serwis automatycznych lini transportowych, oraz budowa inteligentnych instalacji. We wszystkich naszych działaniach koncentrujemy sie ma profesjonalnym wykonaniu prac. Podczas wykonywania zleceń, szczególnie w trakcie procesu budowy dbamy o jakośc i najdrobniejsze szczegóły. Dlatego też, zaufały nam znane firmy z branży handlu detalicznego, spedycyjnego, jak również prywatni inwestorzy.


Szeroko pojęta automatyka, którą się zajmujemy jest kluczowa dla wielu branż dzisiejszej gospodarki. Jednocześnie zdajemy sobie sprawęz tego, że poszczególne prace muszą być wykonane dokładnie. Dlatego właśnie sterowanie to kwestia, do której przywiązujemy szczególną uwagę przy wykonywaniu każdego projektu. Wykorzystując nasze bogate doświadczenie budowane przez wiele lat pracy nad inteligentnymi instalacjami, jesteśmy w stanie spełnić marzenia inwestorów o nowoczesnym, bezpiecznym, oszczędnym i ekologicznym domu czy biurze.Nasi ludzie

  • W COMODO dbamy o to, by nasz zespół budowali tylko doświadczeni i kompetentni pracownicy. Dokładamy starań, by nasi specjaliści znali specyfikę naszej działalności i  rozumieli potrzeby, oraz wymagania naszych klientów. Wymagamy, aby sprawnie poruszali się w obszarze budowania systemów inteligentnych, oraz automatyki przemysłowej. Kładziemy również nacisk na ciągłą naukę i poszerzanie doświadczenia.